22.05.2018    Svátek má: Emil
Novinky
 
Herci
O seriálu
Natačení
Action Concept
Nasazení teamu 2
 
Setkani
Dabing
E-autogramy
Seriál roku 2003
Seriál roku 2004
 
Epizody
Soutěž
Zajímavosti
Průpovídky
Povidky
Download
Teamy
Fotogalerie
Statistika
Služební vozy
Vraky vozů
 
Sledovanost
Odkazy
Registrovani
 
DISKUSNÍ FÓRUM Napište nám
Admin Tým
 
Admin team
Informace o autorech a spolupracovnících stránek Czech Fanclubu
Page info:
První náznaky stavby nových stránek přišly na jaře roku 2001 kdy se na spolupráci dohodli Václav Havlas a Zuzka Mosazná. Stránky Czech Fanclub pak byly poprvé spuštěny ve střebu 11.10.2001,a převzaly tak štafetu po velmi dobře navštěvovaných stránkách www.cobra11.aktualne.cz. To na TV Nova právě běžely reprízy prvních čtyř řad a k premiéře se chystala řada pátá. Za dva roky stránky prodělaly mného změny .... někdy k lepšímu a někdy zase k horšímu. Jak se měnilo obsazení v seriálu, tak se musely přizpůsovat i tyto stránky. Máme za sebou mnoha četné předělávky "vnitřku" stránek, designu ale také nechvalné přesunutí stránek z původní domény na novou. Na začátku náš tvůrčí tým tvořili dva lidé. Havlas Václav jako webmaster a Zuzka Mosazná jako spoluautorka. Dnes se náš Admin tým rozrostl o další dvě externí spolupracovnice. Jedná se o Lindu Fořtovou a Marii Gelnarovou. Rozšíření našeho Admin týmu přinese jistě mnohé oživení některých částí stránek.
Naše stránky nyní spolupracují s TV Nova, s časopisem TV TIP Seriál, pracovníky z Action Conceptu a oficiálního německého Fanclubu. Také jsme v kontaktu s dalšími konkurečními weby.

..:: Webmaster ::..

Václav Havlas ml.
Konkakt:
mail: tred@centrum.cz
ICQ: 334810066
 
 
 
Nej. auto: BMW 330i
Nej. herec: Erdogan Atalay
Nej. epizoda: Štvanice, Stíny minulosti
Nej. tým: Semir a Tom
Jmenuji se Václav Havlas a 15.6.1986 v 11:30 jsem se narodil v horské městě Vrchlabí, které je známé především jako brána Krkonoš a také třeba závodem ŠkodyAuto. Od roku 2002 studuju na Integrované střední škole v Nové Pace obor Mechanik elektronik se zaměřením na počítačové systémy. Mezi mé záliby patří počítače, práce na webech a tvorba grafiky, hodně se zajímám o auta specialně pak o škodovky a bavoráky. V létě jezdím na kole všude kde se dá a v zimě si rád zajedu do Špindlu zalyžovat.

..:: Spoluautorka ::..

Zuzka Mosazná
Konkakt:
mail: mosazna@medialine.cz

 
 
 
Nej. auto: --
Nej. herec: René Steinke
Nej. epizoda: Štvanice, Chlapec
Nej. tým: Semir a Tom
Narodila jsem se v Přerově, kde i dosud bydlím. Studuji filozofickou fakultu Ostravské Univerzity ;) konkrétně němčinu a základy společenských věd. Záliby: cestování, sport (hlavně fotbal :-) V Přerově hraji také za fotbalový klub Kozy Kozlovice více o týmu na této adrese: www.kozy-kozlovice.webzdarma.cz :-))

..:: Spoluautorka ::..

Martina Pospíšilová
Konkakt:
mail: marpospis@seznam.cz

 
 
 
Nej. auto: Porsche 911
Nej. herec: Charlotte Schwab, Mark Keller
Nej. epizoda:Krátké štěstí
Nej. tým: André a Semir

..:: Spolupracovnice ::..

Marie Gelnarová
Konkakt:
mail: marunka.g@centrum.cz

 
 
 
Nej. auto: MB CLK 320
Nej. herec: Erdogan Atalay
Nej. epizoda: Jízda smrti linky 834, Rozloučení
Nej. tým: Semir a Tom
Jsem z Ostravy a ve druhém ročníku studuji na víceletém gymplu, no a moje koníčky - Cobra, různě filmy, cestování a dějiny...