11.12.2018    Svátek má: Dana
Novinky
 
Herci
O seriálu
Natačení
Action Concept
Nasazení teamu 2
 
Setkani
Dabing
E-autogramy
Seriál roku 2003
Seriál roku 2004
 
Epizody
Soutěž
Zajímavosti
Průpovídky
Povidky
Download
Teamy
Fotogalerie
Statistika
Služební vozy
Vraky vozů
 
Sledovanost
Odkazy
Registrovani
 
DISKUSNÍ FÓRUM Napište nám
Admin Tým
 
Alarm für Cobra 11 - nasazení týmu 2
Stručné informace o novém akčním seriálu
"Alarm für Cobra 11" je od počátečního vysílání v březnu 1996 nejúspěšnější akčním seriálem v německé televizi, ale herci mohou za rok natočit pouze 16 epizod, což RTL ani fanouškům nestačí! Proto teď obdržel osvědčený tým okolo Toma a Semira průbojný přídavek:
Nasazení týmu 2
Tento seriál vznikl v roce 2000 - 2001 v dílně nám již velmi dobře známé kaskadérské firmy Action Concept. Ze začátku šlo o projekt a když bylo jisté, že seriál bude mít úspěch, začalo se s natáčením. Jelikož vývoj celého seriálu stojí neuvěřitelné peníze, nejdříve byly natočeny 4 epizody a pilotní film, který celý seriál odstartoval. Nyní RTL čekalo s rozhodnutím dalšího natáčení až podle výsledků sledovanosti. Němečtí diváci Cobry 11 nový tým přijali, a tak se rozhodlo o dalším natáčení. Cílem tohoto seriálu nejsou pouze akce, ale také lidská stránka celého případu. To oba týmy bude odlišovat. U uvedení nového týmu samozřejmě nesmělo chybět naše známe duo Toma a Semira. Ti byli při akci zraněni a o případ vyšinutého vyděrače se musí postarat Susanna von Landitz a Frank Traber. Ti se nejdříve nemohou vystát ale po společném průletu oknem z hořícího skladu rakví se jejich vztah otočí o 180 stupňů. Nyní tvoří již sehraný tým, který dokonale vypomáhá Semirovi a Tomovi na dálnici.
RTL si dokonce u Action Conceptu v roce 2003 objednala další pokračování Nasazení teamu 2. Bohužel není přesně známo, kolik epizod bylo vyprodukováno. Původní plány hovořily o 13-ti pokračováních, na obrazovkách by se zatím ale mělo objevit pouze 6 epizod, které uvidíme ve světové premiéře na naší domací TV Nova v pondělí 18.8.2005 od 20:00!!
S touto rubrikou vydatně pomáhá Jitka Voženílková za což jí patří náš dík.