22.05.2018    Svátek má: Emil
Novinky
 
Herci
O seriálu
Natačení
Action Concept
Nasazení teamu 2
 
Setkani
Dabing
E-autogramy
Seriál roku 2003
Seriál roku 2004
 
Epizody
Soutěž
Zajímavosti
Průpovídky
Povidky
Download
Teamy
Fotogalerie
Statistika
Služební vozy
Vraky vozů
 
Sledovanost
Odkazy
Registrovani
 
DISKUSNÍ FÓRUM Napište nám
Admin Tým
 
Dabing
Kdo je vlastně hlasem Semira, Toma a dalších herců?
V této rubrice najdete obrázky a drobné informace o těch, co propůjčují hrdinům seriálu Cobra 11 své hlasy. Když se v nějaké reklamě ozve hlas Aleše Procházky, Bohdana Tůmy nebo Michala Jagelky většině z nás se vybaví Tom, Semir a Jan při nějaké krkolomné akci na dálnici. Do nedávna jsme ani nevěděli, kdo za hlasem našich hrdinů stojí. Dnes Vám i na stránkých Fanclubu přinášíme nějaké informace.

..:: Semir Gerkhan ::..

Bohdan Tůma
Semir Gerkhan


Bohdan Tůma, hlas Semira Gerkhana a spousty dalších rolí zahraničních seriálů a filmů. Také velmi často ho můžeme slyšet v reklamách. O Semirovi Bohdan říká:"Semir je pohodář. Je s ním legrace a je taky velmi spolehlivý. Na rozdíl ode mne je malý a šikovný. A Erdogan Atalay ho hraje příjemně civilně." Bohdana Tůmu jsme také mohli vidět v menší roli ve filmu Tankový prapor.

..:: Jan Richter ::..

Michal Jagelka
Jan Richter


Michala Jagelku známe spíše jako moderátora automobilového magazínu Autosalon na Primě. V Cobře 11 propůjčuje svůj hlas Janu Richtrovi od VII. série. Jako dabér je také známý. Dabuje filmy, seriály ael také reklamy. O Janovi říká: "Je to sympaťák ale podstatně mladší než Semir. Jsou klasická dvojka."

..:: Tom Kranich ::..

Aleš Procházka
Tom Kranich


Hlas Aleše Procházky je již pro český televizní svět fenomén. V Cobře 11 dabuje Toma Kranicha od IV. série a dnes víme, že ho bohužel po jeho odchodu na konci VI. řady již slíchat nebudeme - alespoň tedy v Cobře 11. Jeho výborný a klidný hlas můžeme velmi často slyšet u nějaké reklamy a také ve spoustě jiných seriálech a filmech. Kdoví, třeba ho v Cobře 11 ještě uslyšíme - ale již ne jako Toma Kranicha.

..:: Anna Engelhardt ::..

Jaroslava Brousková
Anna Engelhardt


Jaroslava Brousková dabuje Annu Engelhardt už několik let. Její klidný hlas si dokáže na stanici zřídit pořádek za každých okolností. Kromě ní má na svém kontě mnoho dalších rolí v telenovelách, seriálech a filmech.

..:: Andrea Schäfer ::..

Stanislava Jachnická
Andrea Schäfer


Stanislava Jachnická mluví Andreu již od jejích začátků v Cobře 11. Stanislava říká, že jediné co jí dělá problémy jsou strašně dlouhé a mnohdy téměř nevyslovitelné názvy ulic nebo městských částí.

..:: Horst Herzberger ::..

Karel Chromík
Horst Herzberger


Karel Chromík také dabuje Herzbergera od začátku. Jeho hlas se k Horstovi perfektně hodí a v podstatě vyjadřuje všechny jeho vlastnosti. Zde byl výběr hlasu opravdu velmi dobrou volbou.

..:: Dieter Bonrath ::..

Jaroslav Kaňkovský
Dieter Bonrath


Jaroslav Kaňkovský je až druhým hlasem Bonratha. Do konce druhé série jej daboval někdo jiný. Jaroslav Kaňkovský také namluvil nám všem velmi dobře známou znělku Cobry 11. Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné ...