11.12.2018    Svátek má: Dana
Novinky
 
Herci
O seriálu
Natačení
Action Concept
Nasazení teamu 2
 
Setkani
Dabing
E-autogramy
Seriál roku 2003
Seriál roku 2004
 
Epizody
Soutěž
Zajímavosti
Průpovídky
Povidky
Download
Teamy
Fotogalerie
Statistika
Služební vozy
Vraky vozů
 
Sledovanost
Odkazy
Registrovani
 
DISKUSNÍ FÓRUM Napište nám
Admin Tým
 
Teamy Cobry 11
Teamy Cobry 11
..:: Frank Stolte a Ingo Fischer ::..
První dvojice Cobry 11. Rozjeli Cobru v pilotním filmu "Bomby na 92 kilometru" kde hledali útočníka, který terozivoval dálnice bombami. Ingo bohužel v Cobře 11 dlouho nepracoval. V epizodě "Rudé růže, černá smrt" jdou společně s Frankem po gangu, který vybírá od místních podnikatelů výpalné. Při akci na dálničním parkovišti je však Ingo smrtelně postřelen. Frank si vzal dopadení jeho vraha na vlastní bendra a chce svého mrtvého kolegu za každou cenu pomstít.
2828
[hlasuj]
..:: Frank Stolte a Semir Gerkhan ::..
Po smrti parťáka Inga Fischera přichází komisař Semir Gerkhan. V jeho první epizodě, "Nový kolega", zneškodní společně s Frankem překupníky kradaných, luxusních aut. Zpočátku si moc nepadli do oka a Frank byl stále raněn Ingovou smrtí. Semir ale Frankovi zachrání život a tím se oba sblíží. Ke konci I. série je z nich již sehraná dvojka. Franka Stolteho jsme mohli vidět pouze v prvním sérii Cobry 11. Co se sním stalo nikdo neví.
2070
[hlasuj]
..:: Semir Gerkhan a André Fux ::..
Teď dostává Semir nového kolegu - Andrého Fuxe. André přichází do Cobry jako nový komisař a hned při svém prvním případu ukazuje co umí. V jeho první epizodě "Brokovnice" společně se Semirem zneškodní odstřelovače aut. André se také mistr bojových umění čehož hojně využívá při své náročné práci. André Fux byl naposledy k vidění v epizodě "Osamělé vítězství", ve které měl zadržel mezinárodního obchodníka se zbraněmi Karlose Bergra. André bohužel při jeho zatýkání umírá.
62480
[hlasuj]
..:: Semir Gerkhan a Tom Kranich ::..
Tom Kranich - zatím nejlepší kolega kterého kdy Semir měl a tvoří tak již tři série nejlepší tým Cobry 11. Tom nastoupil do Cobry v pilotním filmu IV. série "Pekelná jizda na dálnici A4", kde se dostal do neovladatelného Mercedesu, který se řítí 180tkou po dálnici. Společně se Semirem zvládnou z Mercedesu dostat posátkou a to bez jediného zraněného. Tom si v předposledním díle VI. řady "Stíny minulosti" najde přítelkyni Elenu. Vše mu vychází na jedničku. Elena je těhotná a chtějí se vzít. Pak ale Tom dostane ránu osudu. V jeho poslední epizodě "Rozloučení" Elena umírá. To mu převrátí život o 360 stupňů. Po dopadení vraha své přítelkyně podává u dálniční policie výpověď.
64930
[hlasuj]
..:: Semir Gerkhan a Jan Richter ::..
Novým, již čtvrtým, partnerem Semira je komisař Jan Richter. K dálniční policii byl převelen z oddělení krádeží. V pilotním filmu VII. série "Křest ohněm" jde po vrahovi svého kamaráda. Nejdříve se plete Semirovi do vyšetřování a jejich spolupráce nezačíná nejlépe ale nakonec je z nich dobrá dvojka, která dokáže vyřešit každý případ.
62274
[hlasuj]
..:: Susanna Landitz a Frank Traber ::..
Susanna a Frank jsou nový komisaři na oddělení dálniční policie, kteří pomáhají Semirovi a Janovi střežit na dálnicích pořádek. Nyní jsou již sehranou dvojkou a můžeme se těšit na jejich další případy. Produkční společnost Action Concept totiž natáčí další sérii.
18447
[hlasuj]